Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

İstanbul Kadar Benzersiz

İstanbul’da şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği mükemmel bir uyumla bir araya getiren Çiftçi Towers’da 45’er katlı 2 kulede 288 rezidans, altında alışveriş merkezi ve birinci kulenin ilk 10 katında tüm alt yapısıyla bağımsız bir bina gibi tasarlanan ofisler yer alıyor. Ortak mekanlarda ise sadece rezidans sahiplerinin kullanabileceği açık-kapalı havuz, açık hava koşu parkuru, spor merkezi ve lounge alanları bulunuyor.

Arup

Sidney Opera Binası, Çin Olimpiyat Stadı gibi anıt yapıların yanı sıra, yüksekliği 600 metreyi aşan modern yüksek yapılar da tasarlayan alanında dünyanın 1 numaralı mühendislik firması ARUP, yaklaşımlarıyla yeni bir standart oluşturuyor.

Mimari Tasarım;
John McAslan & Partners

İstanbul'u tarihin en gözde şehirlerinden biri olarak tanımlayan John McAslan, Çiftçi Towers'ı gün ışığını ve İstanbul’un benzersiz boğaz manzarasını yaşam alanlarına getirmek için tasarladı. Dünyada yılın mimarı ödülü ve defalarca RIBA ödülü alan John McAslan & Partners, nefes kesen panoramik Boğaz manzarasını her rezidans içerisinden en fazla görünebilir şekilde yaşatmaya öncelik veriyor.

İç Mimari;
FM Interior Design

Çiftçi Towers’ın iç tasarımı dünyanın en iddialı iç mimari ofislerinden FM Interior Design’a teslim edildi. Bir İtalyan firması olan FM Interior Design’ın kurucuları Francesca Muzio ve Silvia Orlandini, mega yat ve lüks konut iç mimari konularında uzmanlaşmış ekibiyle, alışılmış tasarımların ötesinde, anahtar teslim çözümlerle hizmet veriyor.

Farklı Zevklere Uygun Dört Tasarım

İstanbul Boğazı’ndan ilham alan Moonlight, yine İstanbul’un ışıklarından esinlenen Kaleidoscope, İtalyan zevkini yansıtan Graphic ve Osmanlı-Bizans görkemini sunan Vintage.

Galeri

Rahat ve lüks iç mekanların yeni standardı

TALEP FORMU
BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

Lütfen formu doldurun
size Çiftçi Towers’ın özelliklerini anlatalım.

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, Çiftçi Gayrimenkul, bağlı şirketleri ve iştirakleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.