Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

John McAslan & Partners

Çiftçi Towers, uluslararası ödüller kazanmış John McAslan & Partners’ın bugüne kadar mimari açıdan en çarpıcı büyük ölçekli projesi.

İtalyan İç Mimar

Francesca Muzio ve Silvia Orlandini’nin deneyimli firması FM Interior Design’ın imzasını taşıyan proje, teknoloji ve estetiği bir araya getiren benzersiz bir tasarım sunuyor.

Arup

Mühendislik konusunda dünya çapındaki uzmanlığını Çiftçi Towers ile ortaya koyuyor. Hem mimari hem de mühendislik yaklaşımı açısından yeni bir standart oluşturuyor.

Kolay Ulaşım

Çiftçi Towers;
Maslak, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’ta İstanbul’un ticaret, finans ve konut üçgeninin kalbinde yükseliyor.
Konumuyla sakinlerinin hayatını kolaylaştıran Çiftçi Towers sosyal donanımlarıyla da bunu pekiştiriyor.

İki ana otoyol (TEM ve E5), Barbaros Bulvarı, Fatih Sultan Mehmet ve 15 Temmuz Şehitler köprüleri, merkezi iş alanları (Levent – Maslak) ve toplu taşıma merkezleri Çiftçi Towers’a sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

TALEP FORMU
BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

Lütfen formu doldurun
size Çiftçi Towers’ın özelliklerini anlatalım.

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, Çiftçi Gayrimenkul, bağlı şirketleri ve iştirakleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.